O nas

O nas

Wydawnictwo MPR S.C. zajmuje się działalnością wydawnicza dla sektora rybnego w Polsce i zagranicą. Od 1997 r. wydajemy „Magazyn Przemysłu Rybnego” – najpoczytniejszy periodyk dla przetwórstwa i handlu rybnego, hodowli ryb i rybołówstwa. Naszą ofertę wydawniczą uzupełniają plansze z grafikami ryb morskich i słodkowodnych oraz owoców morza, a także wydawnictwa nieperiodyczne: słowniki, książki telefoniczne branży rybnej oraz opracowania i raporty rynkowe. Jesteśmy organizatorem Kongresu Rybnego.

Nasze działania

Nasze działania

Dla naszych Czytelników i zleceniodawców pozyskujemy informacje na całym świecie – nie tylko korzystając z dobrodziejstw sieci Internet, ale także uczestnicząc w wielu ważnych wydarzeniach krajowych i zagranicznych. Rocznie nasi pracownicy uczestniczą w kilkunastu targach branżowych, konferencjach i szkoleniach – tak, aby zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w sektorze rybnym.

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, opartą o tradycyjne wartości i zasady. Dla naszych pracowników redakcja jest drugim domem, a nie miejscem rywalizacji. Cenimy długoterminową współpracę i sprawdzonych kontrahentów – drukarnie, autorów tekstów i grafików. Szczycimy się także wieloletnią kooperacją z kilkunastoma najważniejszymi reklamodawcami „Magazynu Przemysłu Rybnego”. Jesteśmy dumni, że z wieloma naszymi współpracownikami i kontrahentami łączą nas relacje przyjacielskie.

Zobacz dlaczego warto czytać Magazyn Przemysłu Rybnego Zamów już dziś !